Sektörde 5. yılımız!

BİZİ TANIYIN

SEKTÖRE 5 Hakkımızda
yıllık uzman
deneyim.

Konya merkezli inşaat ve mimarlık ofisimiz Canözsa Group, 5 yıldır sektörde hizmet veriyor. Müşterilerimize, kaliteli ve özgün mimari proje çizimi, müteahhitlik, taahhüt ve danışmanlık hizmetleri sunuyoruz. Tamamı mimar ve mühendislerden oluşan uzman ekiplerimizle her projenin farklı ihtiyaçlarını dikkate alarak, tasarımından uygulama safhasına kadar yenilikçi ve estetik çözümler üretmekteyiz. Amacımız, müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutarak, projeleri zamanında ve kaliteli bir şekilde tamamlamaktır. İnşaat ve mimarlık konularında en iyi hizmeti sunmak için bize güvenebilirsiniz.

Müteahhitlik hizmetlerimizde, projenin tüm detaylarını titizlikle planlayarak, bina inşaatı sürecinde uzmanlarımızın deneyim ve becerilerinden faydalanarak tamamlıyoruz. Mimari proje çizimi hizmetimizde ise, müşterilerimizin beklentilerini en ince ayrıntısına kadar anlayarak, kendi vizyonumuzla bütünleştiriyoruz. Danışmanlık hizmetimizle müşterilerimizi, yapılacak işin tüm detayları hakkında bilgilendirerek doğru kararlar almalarını sağlıyoruz. Taahhüt hizmetimizde ise, her projenin kendine özgü zorluklarını aşarak, bütüncül bir yaklaşımla çalışarak projenin tamamlanmasında etkin rol oynuyoruz.

Amacımız, müşterilerimizin hayallerindeki projeleri, kaliteli ve güvenilir hizmetlerimizle hayata geçirmektir. İşimize olan tutkumuz, yenilikçi yaklaşımımız ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemle sektördeki yerimizi sağlamlaştırmaktayız. İnşaat ve mimarlık konularında hizmet almak isteyen herkesi ofisimize bekliyoruz.

Yıllık
Tecrübe

5

Milyon TL
Yatırım

2

Tamamlanan
Toplam Proje

30

Mutlu
Müşteriler

400

Türkiye’nin en hızlı büyüyen
Firması: Canözsa Gruop
#Bize Ulaşın

Ekibimizi Tanıyın

Uzman Ekibimiz

Awesome Image

Hidayet Ö.

Mimar

Awesome Image

Ömer Ali Ö.

Şantiye Şefi

Awesome Image

Ahmet Ç.

İnşaat Mühendisi

Hemen Bizimle İletişime Geçin